Miercuri, 20 Februarie 2013 - 06:29 AM Aleg.RO: Primar: Societatea de termoficare din Suceava este un fel de "mini-Oltchim"

Gândul

Primarul Sucevei, Ion Lungu, a declarat, marti, ca situatia societatii de termoficare Termica SA Suceava este similara celei de la Oltchim, aratand ca se fac eforturi "pentru a se iesi din iarna", dar si ca vor fi facute disponibilizari, transmite corespondentul MEDIAFAX .

"Termica e un fel de mini-Oltchim", a spus primarul Ion Lungu, la o intalnire organizata de Consiliul Judetean (CJ) cu reprezentantii administratiilor locale din judet.

Gândul

Azi: Cea mai citită știre din sursa Gândul:

Primar: Societatea de termoficare din Suceava este un fel de "mini-Oltchim" | Autentificare/Creare cont | 0 comentarii