Miercuri, 29 Iunie 2016 - 05:14 AM Aleg.RO: Deputatul Razvan Rotaru a trecut la UNPR

Antena 3

Deputatul Razvan Rotaru, ales in 2012, in judetul Gorj, din partea PPDD si care apoi a fost membru al PC, iar din 2014 era independent, s-a inscris in UNPR .

Presedintele UNPR Valeriu Steriu l-a felicitat pe Razvan Rotaru pentru decizia luata si i-a urat bun venit in randurile progresistilor.

'Razvan Rotaru este un parlamentar valoros si este un mare castig pentru grupul nostru parlamentar. Îi multumesc ca a luat decizia de a ni se alatura. Este un moment bun pentru UNPR, care acum poate merge inainte cu oameni de valoare, care-si au locul lor bine definit in proiectul UNPR', a declarat Valeriu Steriu, presedintele UNPR.

Sursa: Agerpres

(653 )

Antena 3

Azi: Cea mai citită știre din sursa Antena 3:

Deputatul Razvan Rotaru a trecut la UNPR | Autentificare/Creare cont | 0 comentarii