Marți, 06 Decembrie 2005 - 06:51 AM Aleg.RO: "Săptămâna Tineretului European" la Baia Mare

Publicat de: Iulian DUMA

AMOS News Directia Judeteana pentru Tineret (DJT) Maramures, in parteneriat cu Prefectura Judetului Maramures, Primaria Municipiului Baia Mare, Inspectoratul Scolar Judetean (ISJ) Maramures, Biblioteca Judeteana "Petre Dulfu", Palatul Copiilor Baia Mare, Teatrul Municipal, Centrul de Voluntariat Baia Mare, Asociatia "Tineri pentru Tineri", Asociatia "YMKA" Baia Mare si Fundatia Judeteana pentru Tineret organizeaza, in perioada 5 - 11 decembrie 2005, o serie de evenimente sub denumirea de "Saptamana Tineretului European”. Festivitatea de deschidere a manifestarilor a avut loc in Sala "Europa" a Primariei din Baia Mare in aceasta dimineata.

· AMOS News
AMOS News

· Alte știri de la Iulian DUMA

Azi: Cea mai citită știre din sursa AMOS News:

"Săptămâna Tineretului European" la Baia Mare | Autentificare/Creare cont | 0 comentarii