Vineri, 13 Februarie 2015 - 05:36 AM Aleg.RO: Stiri

curierulnational window .NREUM||(NREUM={}),__nr_require=function(n,t,e){function r(e){if(!t[e]){var o=t[e]={exports:{}};n[e][0].call(o.exports,function(t){var o=n[e][1][t];return r(o?o:t)},o,o.exports)}return t[e].exports}if("function"==typeof __nr_require)return __nr_require;for(var o=0;op;p++)u[p].apply(s,e);return s}function a(n,t){f[n]=c(n).concat(t)}function c(n){return f[n]||[]}function u(){return e(t)}var f={};return{on:a,emit:t,create:u,listeners:c,_events:f}}function r(){return{}}var o="nr@context",i=n("gos");t.exports=e()},{gos:"7eSDFh"}],ee:[function(n,t){t.exports=n("QJf3ax")},{}],gos:[function(n,t){t.exports=n("7eSDFh")},{}],"7eSDFh":[function(n,t){function e(n,t,e){if(r.call(n,t))return n[t];var o=e();if(Object.defineProperty&&Object.keys)try{return Object.defineProperty(n,t,{value:o,writable:!0,enumerable:!1}),o}catch(i){}return n[t]=o,o}var r=Object.prototype.hasOwnProperty;t.exports=e},{}],D5DuLP:[function(n,t){function e(n,t,e){return r.listeners(n).length?r.emit(n,t,e):(o[n]||(o[n]=[]),void o[n].push(t))}var r=n("ee").create(),o={};t.exports=e,e.ee=r,r.q=o},{ee:"QJf3ax"}],handle:[function(n,t){t.exports=n("D5DuLP")},{}],XL7HBI:[function(n,t){function e(n){var t=typeof n;return!n||"object"!==t&&"function"!==t?-1:n===window?0:i(n,o,function(){return r++})}var r=1,o="nr@id",i=n("gos");t.exports=e},{gos:"7eSDFh"}],id:[function(n,t){t.exports=n("XL7HBI")},{}],loader:[function(n,t){t.exports=n("G9z0Bl")},{}],G9z0Bl:[function(n,t){function e(){var n=v.info=NREUM.info;if(n&&n.licenseKey&&n.applicationID&&f&&f.body){c(d,function(t,e){t in n||(n[t]=e)}),v.proto="https"===l.split(":")[0]||n.sslForHttp?"https://":"http://",a("mark",["onload",i()]);var t=f.createElement("script");t.src=v.proto+n.agent,f.body.appendChild(t)}}function r(){"complete"===f.readyState&&o()}function o(){a("mark",["domContent",i()])}function i(){return(new Date).getTime()}var a=n("handle"),c=n(1),u=window,f=u.document,s="addEventListener",p="attachEvent",l=(""+location).split("?")[0],d={beacon:"bam.nr-data.net",errorBeacon:"bam.nr-data.net",agent:"js-agent.newrelic.com/nr-515.min.js"},v=t.exports={offset:i(),origin:l,features:{}};f[s]?(f[s]("DOMContentLoaded",o,!1),u[s]("load",e,!1)):(f[p]("onreadystatechange",r),u[p]("onload",e)),a("mark",["firstbyte",i()])},{1:11,handle:"D5DuLP"}],11:[function(n,t){function e(n,t){var e=[],o="",i=0;for(o in n)r.call(n,o)&&(e[i]=t(o,n[o]),i+=1);return e}var r=Object.prototype.hasOwnProperty;t.exports=e},{}]},{},["G9z0Bl"]);Stiri• Politia financiara italiana a arestat miercuri opt persoane, în regiunile Campania si Lombardia, membre ale unei grupari infractionale suspectate ca a comis fraude cu TVA si alte impozite în valoare totala de 300 de milioane de euro prin firme din patru tari, inclusiv România. • Administratorii de imobile vor fi obligati sa informeze trimestrial, în scris sau prin e-mail, proprietarii din cadrul asociatiei despre cheltuielile, încasarile, veniturile si platile efectuate de asociatie, au stabilit deputatii, adoptând o propunere legislativa în acest sens.• Premierul moldovean desemnat, Iurie Leanca, nu a primit, ieri, votul de încredere al Parlamentului.

Curierul Național

Azi: Cea mai citită știre din sursa Curierul Național:

Stiri | Autentificare/Creare cont | 0 comentarii
Page created in 0.68142199516296 seconds.