Vineri, 27 Februarie 2015 - 05:40 AM Aleg.RO: Sebastian Ghita se retrage din sport

Gândul --> Tweet 0 Comenteaza 0 Email Adresa de e-mail la care vrei sa primesti STIREA atunci cand se intampla Aboneaza-te

Politicianul a anuntat deja autoritatile locale din Ploiesti in privinta intentiei sale de a nu mai finanta clubul Asesoft Ploiesti .

"Am anuntat Consiliul Local si clubul CSU Ploiesti ca ma retrag din sport", a declarat Ghita.

In palmaresul celor de la Asesoft sunt noua titluri nationale, sase Cupe ale Romaniei, dar si un trofeu continental, FIBA Europe Cup.

Citeste si CTP, la Gandul LIVE: Udristii au ajuns in clipa de fata la convergenta cu Ponta si cu Ghita Citeste si Decizia INSTANTEI SUPREME in privinta deputatului Sebastian Ghita. Prietenul lui Victor Ponta este acuzat de sprijinire a unui grup infractional in „DOSARUL CUMNATUL” Citeste si Ghita „reflecteaza” la demisia din Comisia SRI. „Am vazut nominalizarea lui Hellvig ca si cum Ponta, ajuns presedinte, m-ar fi propus pe mine”

Gândul

Azi: Cea mai citită știre din sursa Gândul:

Sebastian Ghita se retrage din sport | Autentificare/Creare cont | 0 comentarii